Salon Bielizny 2023- Podsumowanie wydarzenia cz.I

Salon Bielizny 2023- Podsumowanie wydarzenia cz.I

Targi Salon Bielizny 2023 właśnie dobiegły końca, a redakcja Bieliznainfo.pl, jak co roku, uczestniczyła w tych wyjątkowych wydarzeniach, które odbyły się w Łodzi. Targi przyciągnęły uwagę licznych firm i dostarczyły wielu nowości, przykuwając uwagę profesjonalistów z branży bieliźniarskiej. Oto przegląd niektórych z nich:

  1. AVA zaprezentowała swoje najnowsze kolekcje, w tym bazową oraz ekskluzywną NOVIKA. Ta ostatnia wyróżnia się subtelnością, komfortem i najwyższą jakością wykończenia.
AVA
  1. OBSESSIVE dostarczyło bieliznę na specjalne okazje, kuszącej i ekscentrycznej, która z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientkom.
OBSESSIVE .
Foto:Bieliznainfo.pl
  1. ANAIS przygotowało szeroką ofertę bielizny damskiej nocnej, Plus Size i erotycznej, skierowaną do butików, które dążą do dostarczania swoim klientkom bielizny najwyższej jakości, zmysłowej i uwodzicielskiej.
Anais. Foto:Bieliznainfo.pl
  1. GAIA obchodziła 25. rocznicę działalności, przygotowując specjalny tort dla swoich klientek oraz prezentując swoją kolekcję bielizny klasycznej i ekskluzywnej.
GAIA
  1. Kinga zaprezentowało klasykę, a także wiele nowości, które z pewnością zostaną omówione wkrótce.
Kinga
  1. LUPOLINE zaprezentowało ofertę bielizny plażowej i codziennej, oferując pięknie wykonane biustonosze oraz figi.
Lupoline
  1. BlackBra, jako nowy uczestnik targów, zaprezentowało drapieżną bieliznę dla Pań o silnym charakterze, a także bieliznę dedykowaną kobietom o większym biuście.
Blackbra
  1. GORESENIA kontynuowało tradycję, prezentując bieliznę dla kobiet o pełniejszych kształtach.
GORSENIA
  1. EWA-Michalak, Królowa Polskich Biustonoszy, przywiozła biustonosze do zadań specjalnych, w tym te przeznaczone dla bardzo dużych biustów, które zdobyły uznanie kobiet na całym świecie.
EWA-MICHALAK

Redakcja Bieliznainfo.pl sukcesywnie będzie przedstawiać szczegóły i relacje z tegorocznych targów. Oczywiście nie zabraknie obszernych artykułów omawiających nowości i trendy w świecie bielizny, które pojawiły się na Salonie Bielizny 2023.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *